3. Sınıf Öğrencileri Üniversiteyi Gezdi


Tarih: 12-04-2018 21:22 universite Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 804 Defa Görüntülendi

3. Sınıf Öğrencileri Üniversiteyi Gezdi

Güneş İlkokulu 3. Sınıf Öğrencileri Üniversiteyi Gezdi
Çankırı Güneş İlkokulu 3/D sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Nusrettin Kaltar nezaretinde Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluyazı Kampüsü’nü ziyaret etti.

İlk olarak Fen Fakültesi binasını gezen öğrenciler, burada çeşitli laboratuvar malzemelerini yerinde inceleme fırsatı buldu. Yetkililer eşliğinde biyoloji laboratuvarlarını gezerek dondurulmuş hayvan örneklerini merakla inceleyen minik öğrenciler, Fen Fakültesi binasının ardından Merkezi Laboratuvar binasına geçerek buradaki laboratuvarları gezerek ilginç soruları ile akademisyenleri şaşırttılar.

Daha sonra Spor Kompleksine geçen öğrenciler, buradaki spor salonlarını antrenörler eşliğinde gezerek özellikle jimnastik salonunda eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Son olarak Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’yı ziyaret ederek kendisi ile tanışan 3/D sınıfı öğrencileri fotoğraf çekiminin ardından Uluyazı kampüsünden ayrıldılar.


 

 

 

 

 

 


Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com