Öğrenciler Başkan KARAKAYA'yı Ziyaret Etti.


Tarih: 11-04-2018 15:05 Sabanozu Haberleri Muhabir: Haber Merkezi  Bu haber: 713 Defa Görüntülendi

Öğrenciler Başkan KARAKAYA'yı Ziyaret Etti.

Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA, ilçemiz Şehitler İlkokulu 3. Sınıf öğrencilerini 11 Nisan 2018 Çarşamba günü makamında kabul etti.

 

Şabanözü Şehitler İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri öğretmenleri ile birlikte geçtiğimiz haftalarda küçük bir ameliyat geçiren Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA’yı makamında geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak kendisine çiçek verdiler..

Öğrencilerin bu düşünceli ve güzel tavrı karşısında duygu dolu anlar yaşayan Başkan KARAKAYA, “Bu anlamlı ziyaretleri nedeniyle çok mutlu olduğunu belirterek, tüm çocukları çok sevdiğini ve Belediye olarak çalışmalarımızda çocuklar için park ve oyun alanlarına ağırlık verdiğini söyleyerek, bu nazik ziyaretleri nedeniyle öğretmenleri Ahmet ÖZKAN’a ve öğrencilere teşekkür etti.”

 

Şabanözü Belediyesine ziyarete gelen öğrencilere ikramlar yapıldı, tüm öğrencilere hediyeler verilerek hatıra fotoğrafları çekildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com