AK Parti Çalışmaları Durmuyor


Tarih: 10-04-2018 15:23 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2172 Defa Görüntülendi


AK Parti Çalışmaları Durmuyor


AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu seçimler sonrası durdurmadığı ziyaretlerine devam ediyor.


Yerel Seçimlere bir yıl ve Genel Seçimlere 1,5 gibi bir süre var. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Potukoğlu esnafı, kurumları dinlemeye, AK icraatları takibe ve vatandaşla köprü olmaya devam ediyor.

Merkez İlçe Başkanı Potukoğlu son olarak yaranlara konuk olmuştu. Dün de Ensar Buluşmaları adı ile düzenlenen  sohbet programına konuşmacı olarak katıldı. Buralarda dernek yöneticileri ve vatandaşlarla sohbet etti.
Bu günde  Orman İşletme Müdürü İlkay Günay’ı ziyaret etti.  Sonrasında Polis günü vesilesi ile  İl Emniyet Müdürü, POMEM ve Karakol ziyareti yapan Potukoğlu, hayırlı olsun dileklerini iletip Çankırı ve genel konular hakkında sohbet ettiler.

Ziyarette ilçe yönetimi yanı sıra Potukoğlu’nun yakın dostları da eşlik etti.
Özel gün ve haftalarda ilgili kurum ve sektör ile ilgili istişarelerde bulunmaları ve bu çalışmalara aralıksız devam etme çabaları taktirle karşılanıyor ve AK Parti başarısının nedenlerini ortaya koyuyor.

Bununla beraber İl Genel Meclis Üyeleri ve Merkez İlçe Yönetiminden bir gurubun da köy ziyaretlerine başlaması  ayrıca çalışmalar hakkında tebrike neden oluyor.


 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

AK Parti Çalışmaları Durmuyor  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com