0


Tarih: 30-03-2016 21:43 Siyaset Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 7817 Defa Görüntülendi


0


Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Abdurrahim Boynukalın, Gençlik


Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı  Abdurrahim Boynukalın, Hacı Murat Veli Yurdunda ziyarette bulunmasının ardından gençlerle bir araya gelmek için  Gençlik Merkezine geçti.

Çankırı Gençlik Merkezi ziyaretinde Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın’a Vali Vahdettin Özcan, Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Muhammet Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Vali Yardımcısı Zafer Engin, Eldivan Kaymakamı Sinan İnaltekin, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Seyfettin Turan ve STK Temsilcileri eşlik etti.

Gençlik Merkezi Engelli Yaren Takımının gösterisiyle karşılanan Bakan Yardımcımız Sayın Abdurrahim Boynukalın, protokol üyeleri ile futbol maçı yaptı ve gençlerle bir süre sohbet edip, istek ve taleplerini dinleri.

Daha sonra Gençlik Merkezi içerisindeki Yaran Odası ve işaret dili kursuna katılan Bakan Yardımcımız  Abdurrahim Boynukalın hazır bulunanlara teşekkür ederek Gençlik Merkezi’nden ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com