Şabanözü Belediyesinde  İşçi Sınavı Yapıldı


Tarih: 19-03-2018 10:34 Sabanozu Haberleri Muhabir: Haber Merkezi  Bu haber: 1436 Defa Görüntülendi

Şabanözü Belediyesinde İşçi Sınavı Yapıldı

Şabanözü Belediyesinde hizmet alımı yoluyla çalışan işçilerin Belediyemiz şirketinde işçi statüsüne geçirilmesi için sınav yapıldı.
696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 01.01.2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya Mahalli İdare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24. maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esaslarla ilişkin tebliğ hükümleri gereğince Tespit Komisyonunca yapılan ön inceleme ve esas inceleme sonucunda;

Sınava girmeye hak kazanan işçilere 16 Mart 2018 Cuma günü Fen İşleri Müdürlüğü Garaj Amirliği Hizmet binasında yaptıkları işlere göre uygulamalı olarak sınav yapıldı.

Sınav öncesi işçilerle bir araya gelen Çankırı Şabanözğ Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA, tüm işçi arkadaşlara sınavda başarılar diledi.

Beş kişiden oluşan Sınav Komisyonu tarafından gerçekleştirilen sınav sonuç ilanı Belediyemiz web sitesinden (sabanozu.bel.tr) yayınlanacaktır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com