Başkan Kadroya Geçenleri Kutladı


Tarih: 16-03-2018 21:30 Ilgaz Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2362 Defa Görüntülendi

Başkan Kadroya Geçenleri Kutladı

Belediye başkanı kadroya geçen personeli kutladı. Devlet yetkililerine teşekkür etti
Çankırı Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, Belediyede Kadroya geçen personelle bir araya geldi.  Kendilerine Hayırlı olsun dileklerini iletti

“Belediyemizde Kadroya Geçişte Büyük Sevinç ve Heyecan”
Personelimize, Ailelerine, Kurumumuza ve Ülkemize Hayırlı Olsun…

24 Aralık 2017’de yayımlanan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile yapılan düzenleme çerçevesinde Belediye Başkanlığımız bünyesinde kamu kurum ve kuruluşlarında personel çalışmasına dayalı hizmet alım sözleşmeleri kapsamında çalışmakta olan işçilerin mahalli idare şirketlerine işçi statüsünde geçirilmesiyle alakalı hükümler doğrultusunda, oluşturulan sınav komisyonu tarafından personellerimizin sözlü ve uygulamalı sınavları gerçekleştirildi.
Taşeron işçilerin kadroya geçiş hakkı tanınmasıyla Belediyemizde farklı birimlerinde görev yapan ve kadroya geçme şartlarını taşıyan personellilerimize yönelik yapılan sınavların, yeni iş hayatlarında kendilerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Devletimizin hayata geçirdiği kadro heyecanını, çalışanlarımızla birlikte yaşamak çok güzel. Yazılı-Uygulamalı sınavda başarı sağlayan işçilerimiz belediye bünyesinde bulunan işçi ve memur kardeşlerimizle aynı sorumluluğu taşıyacaklar. Bundan sonraki süreçte de bugüne kadar olduğu gibi işçilerimizden sorumluluk, gayret ve çalışma azimlerini kaybetmeden mesleklerine devam edeceğine ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceklerine olan inancımız tamdır.
Taşeron işçilerin yıllardır süren mağduriyetleri gideren Devletimize Teşekkür eder, Tüm çalışanlarımıza ve Belediyemize hayırlı olmasını dilerim.
Arif ÇAYIR
Ilgaz Belediye Başkanı
Etiketler:HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com