Haberleşme Özgürlüğümüzü Engelleyenler Yakalandı


Tarih: 15-03-2018 22:06 Asayis Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3176 Defa Görüntülendi

Haberleşme Özgürlüğümüzü Engelleyenler Yakalandı

Jandarma Haberleşme Özgürlüğümüzü Engelleyen Hırsızlar Yakalandı
Enerji ve Nakil Kablo Hırsızlıkları ile mücadele kapsamında, Çankırı İl Jandarma Komutanlığınca alınan tedbirler neticesinde; 13 Mart 2018 günü saat: 06.00 sıralarında, E.K. (1990 d.lu)  isimli şahıs, Ilgaz ilçesi Kuyupınar ve Kuşçayırı köyleri arasında 1 adet araç, 1 adet tel kesme makası ve kesilmiş yaklaşık 150 metre haberleşme kablosu ile birlikte suçüstü yakalanmıştır.
 
Yapılan araştırmalar sonucu E.K.nin hırsızlık olayını, M.O. (1988 d.lu) isimli şahıs ile birlikte gerçekleştirdiği, iki şüphelinin daha önce de Şabanözü İlçe J.K.lığı sorumluluk sahasında (4), Ilgaz İlçe J.K.lığı sorumluluk sahasında (2) olmak üzere, toplam (6) kablo hırsızlığı olayını birlikte yaptıkları tespit edilmiştir.

İfadesinde yukardaki hususları itiraf eden E.K., çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevine konulmuştur. M.O. isimli şüphelinin yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.

 

Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com