Çankırı Orta İlçesinde  12 Mart Programı


Tarih: 14-03-2018 09:24 Orta Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 942 Defa Görüntülendi

Çankırı Orta İlçesinde 12 Mart Programı

Orta İlçesinde 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy' Anma Programı Düzenlendi
 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY' anma programı, Çankırı Orta İlçesin Şehid Uhud Kadir IŞIK Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü koordinesinde İlçemiz Yıldırım Bayezıt Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda coşku ile kutlandı. Programa İlçe Kaymakamı Yunus Emre emel Belediye Başkan Bayram Yavuz Onay,, Daire Amirleri, Okul Müdürleri Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı  Şehid Uhud Kadir IŞIK Anadolu İmam Hatip Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Ramazan Akdurak  tarafından yapılmıştır. Şehid Uhud Kadir IŞIK Anadoluİmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin hazırlamış olduğu " İstiklal Marşının Doğuşu Orotoryosu" ilgi ile izlendi. Ayrıca İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödülleri tören sonunda Kaymakamımız Yunus Emre Temel ve Belediye Başkanı  Bayram Yavuz Onay, tarafından takdim edilmiştir.


 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com