Gazi Şahin Son Yolculuğuna Uğurlandı


Tarih: 09-03-2018 20:32 Korgun Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2206 Defa Görüntülendi

Gazi Şahin Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kıbrıs Gazisi Bekir Şahin Son Yolculuğuna Uğurlandı
Tedavi gördüğü hastanede dün gece hayata gözlerini yuman Çankırılı Kıbrıs Barış Harekatı Gazisi Bekir ŞAHİN,  Çankırı Korgun ilçesine bağlı Şıhlar Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı.

ŞAHİN, Şıhlar köyü camiinde Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

Gazimizin cenaze törenine Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Garnizon Komutanı Piyade Albay Oğuz ÇİÇEK, Korgun Kaymakamı Abdurrahman ÇELEBİ, İl Jandarma Komutanı Yardımcısı Hıdır AYÇİÇEK, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Rıfat BİBER, ilçe İl Genel Meclisi Üyeleri, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet ÇELİK, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel TEKE, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Cenaze namazının kılınmasından sonra köy mezarlığında toprağa verilen Gazi Bekir ŞAHİN’in yakınlarına Türk Bayrağı takdim edildikten sonra tören sona erdi.


 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com