Basketbol Akademi Temsil Edecek


Tarih: 06-03-2018 13:43 Cankirispor Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 928 Defa Görüntülendi

Basketbol Akademi Temsil Edecek

U15 erkek basketbol bölge şampiyonasında Basketbol Akademi Temsil Edecek
Çankırı Basketbol Akademi ve Çankırı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulüpleri arasında oynanan maçlar sonucunda İl şampiyonu olan Çankırı Basketbol Akademi (A) takımı Çankırı da oynanacak olan U15 erkek basketbol bölge şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Çankırı Basketbol Akademi kurucusu ve Baş Antrenörü koç Cihat Maraz yaptığı açıklamada “Öncelikle turnuvanın yapılmasında emeği geçen başta Çankırı Belediyesi Gençlik ve Spor kulübü ve yöneticilerine, Gençlik Spor İl Müdürlüğümüze, İl temsilcimiz ve hakem arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Turnuva sonunda şampiyon olan takımımız ile birlikte Çankırı’mız da oynanacak olan U15 erkek bölge şampiyonasının da ilimizi temsil etmenin heyecanını yaşamaktayız. Bizler basketbolun sevdalıları olarak ilimizi temsil etmenin büyük onuru içerisindeyiz. Bundan sonra da basketbola hizmet etmeye devam edeceğiz. İlimizde yapılacak olan turnuvaya tüm spor sever halkımızı bizleri desteklemeye çağırıyoruz.

 Afrin’de vatanımız milletimiz için Allah yolunda cihad eden tüm Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Aziz şehitlerimize Allah tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

Dereceye giren takımlar;

1-Çankırı Basketbol Akademi (A)

2-Çankırı Basketbol Akademi (B)

3- Çankırı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (A)

4-Çankırı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (B) 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com