Fen Lisesinden Türkmenlere Yardım Eli


Tarih: 05-03-2018 13:42 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1163 Defa Görüntülendi

Fen Lisesinden Türkmenlere Yardım Eli

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesinden Türkmen Kardeşlerine Yardım Eli Uzandı
Çankırı TOBB  Fen Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin geçen sene başlattığı yardım kampanyası bu sene de devam ediyor.

Çankırı TOBB Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Türkmenlere yardım eli uzattı. Öğrenciler, topladıkları yardım malzemelerini Türkmenlere ulaştırıldı. Öğretmen ve öğrencilerden oluşan ekip, yiyecek, içecek ve kışlık malzemelerden oluşan yardımları ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

Yardım kampanyası hakkında bilgi veren öğretmenimiz Ceylan YIĞIN, "Okulumuz adına Türkmenlere yaptığımız yardım kampanyasını başarıyla devam ettirdik. Belki karışıklıkları tamamen durduramayacağız ama az da olsa yaptığımız bu yardımlarla insanların kısmi ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmak istedik. Bu yolda bize en çok destek veren ve söz konusu kampanyada liderlik yapan Müdürümüz Nazır ŞAHİN'e teşekkür ediyoruz. Toplanan ihtiyaç malzemelerinde katkısı olan okulumuzun öğretmenlerine, öğrencilerine ve yardımsever Çankırı halkına çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu.


 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com