AEP Eğitici Eğitimi Sertifikaları Verildi


Tarih: 01-03-2018 20:49 Kurumlar Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 750 Defa Görüntülendi

AEP Eğitici Eğitimi Sertifikaları Verildi

AEP Eğitici Eğitimi Programı Sertifika Töreni Gerçekleştirildi
Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 12-16 Şubat 2018 tarihleri arasında Eğitici Eğitimi programı düzenlendi.

Aile Eğitim Programı kapsamında, eğitici sayısını arttırarak daha fazla vatandaşımıza aile eğitimi verilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen eğitici eğitimi,  Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde ve bağlı kuruluşlarda farklı branşta görev yapan 23 meslek elemanının katılımıyla gerçekleştirildi.

Eğitim sonunda başarı göstererek sertifika almaya hak kazanan personellerimize,  01.03.2018 Perşembe günü Sosyal Hizmet Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen sertifika töreni ile sertifikaları verildi. Programın açılış konuşmasını yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM; “Eğitim ailede başlar” ilkesinden hareketle hazırlanan Aile Eğitim Programı, bilgi çağının gereklerine uygun olarak ailelerin yaşam kalitesini arttırmaya dönük önemli bir adımdır. Bu sosyal birim ne kadar güçlü olur, anne ve babalar sorumluluklarını en iyi şekilde icra ederse, faziletli nesiller yetişecektir. Toplumlar huzurlu olacak ve geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir, dedi.  Eğitimi veren formatörlerimizi ve eğitime katılan bütün eğiticileri tebrik etti.

Eğitici eğitimi sertifika törenine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, İl Müdür Yardımcısı Savaş AKTEPE, Kuruluş Müdürleri ve Aile ve Sosyal Politikalar bünyesinde görevli olan personellerimiz katılım sağlamıştır.


 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com