Siyasi HaberAkbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı


Tarih: 28-02-2018 11:56 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 969 Defa Görüntülendi

Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı

Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı
Kırıkkale 27 01 2018 tarihinde gerçekleşen Sivil Toplum Kuruluşları toplantıcına Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve İlimizden bazı  STK başkanları katıldı.

Kırıkkale STK Platformunun davetlisi olarak katılan  Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu“28 Şubat’tan Afrin’e” başlıklı Konferansta; Cennet-Mekan Abdülhamid HAN, Merhum Hocamız Cennet-Mekan Prof.Dr.Necmettin ERBAKAN ve Cumhurbaşkanımız, Başkumandanımız ve Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN’ın takip ettiği Millî, Yerli ve Evrensel nitelikteki duruş ve yürüyüşün “Dünya 5’ten Büyüktür “ anlayışıyla “Adil ve Merhametli bir Dünya”ile neticeleneceğine dair “ Konuşma yaptı.

Akbaşoğlu”  Türkiye’nin maddi ve manevi kalkınmasının temellerini atan ilim,siyaset,devlet ve büyük dava adamı, hepimizin üzerinde emeği ve hakkı olan Muhterem Hocamıza Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyor, Hocamızı hayırla, özlemle ve minnetle yâd ediyorum.”dediEtiketler:

Siyasi Haber

Siyasi Haber 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com