Eğitim HaberÇankırı’da Okul Müdürleri Bilgilendirildi


Tarih: 27-02-2018 13:34 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1365 Defa Görüntülendi

Çankırı’da Okul Müdürleri Bilgilendirildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İkinci Dönem Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
2017- 2018 eğitim öğretim yılı ikinci dönem okul müdürleri bilgilendirme toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi. Toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı, Maarif Müfettişleri Başkanı, şube müdürleri, il merkezi ve merkeze bağlı köy okullarının müdürleri katıldı.

ÖZTÜRK bilgilendirme toplantısı açılış konuşmasında; “Bugün burada Çankırı’daki bütün eğitim yöneticileri ile bir aradayız. Burada alınacak kararlar ve ortaya konulacak çalışmalar yirmi sekiz bin öğrencimizi ve onların velilerini etkileyecektir. Bunun farkında olarak sürekli ve hep birlikte çalışıyoruz. İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim öğretimin tüm süreçleri ile ilgili çalışmalar planlı bir şeklide devam ediyor. Öğrencilerimizin hem akademik hem de sosyal yönden kendilerini geliştirebilmesi, millî ve manevi duygularla donatılması için durmadan çalışıyoruz, mücadele veriyoruz ancak geleceğimizi emanet edeceğimiz gençler için ne kadar çok çalışırsak çalışalım hep daha fazlasını yapmak zorundayız.” dedi.

Toplantıda söz olan İl Millî Eğitim Şube Müdürleri kendi bölümleri ile ilgili sunumlar yaptı. İlimiz eğitimi ile ilgili yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Şube müdürlerinin sunumları bittikten sonra okul müdürlerinin dilek, istek ve önerileri dinlendi.

Eğitim öğretimin ilimiz genelinde daha başarılı olması için gayret gösteren yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür edilerek, toplantı sona erdi.


 

 

 


Etiketler:

Eğitim Haber

Eğitim Haber 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com