Spor HaberleriAmatör Liginde Şampiyon Oldu


Tarih: 26-02-2018 13:26 Cankirispor Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 1982 Defa Görüntülendi

Amatör Liginde Şampiyon Oldu

İİlimiz Amatör Ligin Şampiyonu Oldular
2017-2018 Çankırı Amatör liginin bitimine iki hafta kala aynı puanda olan Kurşunlu Belediye Spor ile Çankırı Spor arasında oynanan maç sonucu Çankırı Spor deplasmanda rakibini 1-0 yenerek bitime iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Çankırı sporun kalan son iki haftada ki maçları biri ligden çekilen bir takım olduğu için hükmen 3-0 galip olacak, son hafta Orta Belediye Spora konuk olacak Çankırı Spor bu maçıda çok rahat bir şekilde kazanacağı aşikardır. Velevki yenilse bile en yakın takipçisini deplasmanda yendiği için yine ikili averajla şampiyon. Sonuç itibariyle bu senenin şampiyonu Çankırı Spor oldu.

Çankırı Spor Kulüp Başkanı Sevda Karaali" 2017-2018 Çankırı Amatör Ligi sezonunda bitime iki hafta kala emeklerimizin sonucu olan şampiyonluğu göğüslemiş bulunmaktayız. Bu süreçte öncelikle bu lige katılan tüm takımları tebrik ederim. Bizim için zorlu bir süreç oldu ancak şampiyonluğun kazanılmasıyla tüm yorgunluklar kalkıyor. Tüm futbolcularımı, Teknik ekibimizi ve yöneticilerimizi en kalbi duygularımla kutluyorum. Özellikle bizleri yalnız bırakmayan vefakar cefakar taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Maddi ve manevi olarak her zaman bize destek olan çok kıymetli sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.

Kulüp Yöneticisi Hüseyin Soydaş; Çankırı spor benim için bir aşktır. Bu takıma gecemi gündüzümü hesapsızca harcadım her zamanda harcamaya hazırım. Bu takım herkesin bildiği üzere çok büyük başarılar yaşamış bir takım bu sezon itibariyle biz küllerimizden doğarak yine üst liglere yükselme mücadele vereceğiz. Şampiyonluğun kazanılmasında yüreklerini sahaya koyan tüm futbolcularımızı kutluyor ve alınlarından öpüyorum. Lige katılan tüm takımlarıda ayrıca tebrik ediyor bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımıza ve bizden hiç bir desteklerini eksik etmeyen sponsorlarımıza çok teşekkür ederim." dedi.

Görüntünün olası içeriği: 24 kişi, Hüseyin Soydaş dahil, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi, Hüseyin Soydaş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Hüseyin Soydaş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gökyüzü, açık hava ve doğaEtiketler:

Spor Haberleri

Spor Haberleri 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com