ÇankırıÜniversite Güvenlik Biriminden İki Veda


Tarih: 26-02-2018 09:58 universite Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1776 Defa Görüntülendi

Üniversite Güvenlik Biriminden İki Veda

Üniversite Güvenlik Biriminden İki Veda

Çankırı Karatekin Üniversitesi Güvenlik Biriminde görev yapmakta olan Filiz Yılmaz’ın emekli olması Sercan Yücel’in ise iş değişikliği için görevlerinden ayrılması nedeniyle arkadaşları tarafından bir veda yemeği düzenlendi.

Uluyazı Kampüsü Merkezi Yemekhanede gerçekleştirilen veda yemeğine Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Genel Sekreter Ali Sarıca, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yeşiller, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Fikret Kedersiz, diğer yöneticiler ve görevlerinden ayrılan personellerin mesai arkadaşları katıldı.

Rektör Ayrancı yemek sonrası Filiz Yılmaz ve Sercan Yücel’e yaptıkları hizmetler için teşekkür ederek bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi ve kendilerine plaket ve hediyelerini verdi.

Filiz Yılmaz ve Sercan Yücel’de Çankırı Karatekin Üniversitesinde görev bilinç ve sorumluluğunda ama bir aile sıcaklığı ortamında çalıştıklarını söyleyerek kendilerine bu imkânı sağlayan kurum yöneticilerine teşekkür ettiler.


Etiketler:

Çankırı

Çankırı 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com