Çavundurda şehitler ve vatan  programı


Tarih: 26-02-2018 02:03 Kursunlu Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2570 Defa Görüntülendi


Çavundurda şehitler ve vatan programı


Çankırı Kurşunlu İlçesi Çavundur Beldesinde Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Programı Düzenlendi


Çavundur Ankara Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği Yönetiminin  (ÇAVDER) Çanakkale’den 15 temmuza El-Bab dan Afrin 'e Cennet Vatanımız için Gözünü kırpmadan Şahadete koşan Tüm şehitlerimiz ÇAVDER 'in düzenlenen şehitler ölmez vatan bölünmez programında rahmet ve minnetle anıldı. Kuranı Kerim Tilaveti okunarak şehitlerimiz yad edildi..

ÇAVDER Başkanı Şerafettin YILDIZ konuşmasında Afrinde devam eden Zeytin dalı harekatını desteklemek; Her TÜRK vatandaşının görevidir.

Askeriyle Polisiyle ,sivil vatandaşı ile bu güzelim vatan bölünmesin,ezan susmasın, bayrak inmesin, diye mücadele eden aziz şehitlerimizin ruhuna dua etmek için bir araya gelmiş bulunmaktayız..ÇAVDER üyelerimiz,  yüreği vatan aşkıyla yanan evlatları da dahil olmak üzere vatan için canımızı seve seve feda etmeye hazır olduklarını söyledi..Operasyonlarda Şehadet Şerbeti içen tüm yiğitlerimize ALLAH tan rahmet diler,gazilerimizin sağlığına kavuşmaları için acil şifalar dileyerek,Şehit ailelerine Kuranı kerim ve Türk Bayrağı hediye takdim etti.

Tüm katılımcılara,Şehit Ailelerine, İvedik OSB Bölge Müdürü Fatih Öztepe İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, Kurşunlu Federasyon Başkanı Veysel Kapukaya,Çavundur köyü Muhtarı İhsan Tülutepe,Ankara Cankırilar Dernek Başkanı Bayram Polat,Dernek Başkanlarına ve Tüm misafirlere teşekkür ederek.Rabbim bizleri de şehit olmayı nasip etsin.Askerimizi muzaffer kılsın.. 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

Çavundurda şehitler ve vatan programı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com