Şehit Ve Gaziye Vefa Konulu Panel


Tarih: 24-02-2018 02:28 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1425 Defa Görüntülendi

Şehit Ve Gaziye Vefa Konulu Panel

Çankırı'da Şehit Ve Gaziye Vefa Konulu Panel Gerçekleştirildi
Çankırı Karatekin Üniversitesi ile Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin iş birliği ile düzenlenen “ŞEHİT VE GAZİYE VEFA” konulu panel 100. Yıl Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Programa Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Milletvekilleri Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU ile Hüseyin FİLİZ, Garnizon Komutanı Piyade Albay Oğuz ÇİÇEK, Belediye Başkan V. Hasan ÖZTÜRK, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan AYRANCI, Vali Yardımcısı V. Musa GÖKTAŞ, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İlçe Belediye Başkanları, Daire Amirleri STK Temsilcileri, Şehit Aileleri ile Gaziler ve yakınları, Vatandaşlar ve Öğrenciler katıldı.
Panel Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Kur-an’ı Kerim tilavetinden sonra Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel TEKE, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan AYRANCI tarafından açılış konuşmaları yapıldı. Akabinde Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz konuşma yaptı.
Konuşmaların ardından panel programına geçildi.
Belediye Meydanı önünde yapılan duadan sonra program sona erdi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com