0


Tarih: 28-03-2016 21:50 cerkes Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 7710 Defa Görüntülendi


0


İstanbul'da bulunan 17 köy derneğimizin birlikteliği ile kurulan


Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Genel Kurula Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Eski İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt,Çandef Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Çankırı Vakfı Başkanı Sami Soydal, Çerdef Başkanı Durali Karapınar, Çerdeb Başkanı Erol Tepebaşı, Maltepe Çankırılılar derneği Başkanı Zeynettin Aydın, Chp Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Selami Kaplan, Chp Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Nihan Erol, Dernek Başkanları ve Çerkeşli hemşehrilerimiz katıldı.

Başkanı Hasan Sopacı yapmış olduğu konuşmasında “ 400 km uzaktan Çerkeş’ten sizlere selam getirdim. İstanbul’a her geldiğimde bizleri bağrına basan hemşerilerimiz ve dernek başkanlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. Çerkeş Dernekler birliği çatısı altında tüm derneklerimizin bir olarak uyum içinde çalıştığını görmek beni son derece mutlu ediyor. Allah bu birlikteliğimizi bozmasın “ dedi. Başkan Hasan Sopacı tarafından Çerkeş Belediye çalışmaları bir sunum eşliğinde davetlilere anlatıldı.

Başkanımız Hasan Sopacı’ya Çerkeş Dernekler Birliği ve Ataşehir Tüm Engelliler Derneği tarafından plaket takdim edildi. Ataşehir Tüm Engelliler Derneği Başkanı Birol Ekşi tarafından ilçemizde ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere iki adet tekerlekli sandalye hediye edildi. 

Genel Kurul için Divanın oluşturulmasının ardından, Çerkeş Dernekler Birliğinin Faaliyet raporu ve bütçesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Genel Kurul sonrasında keşkek ikramı yapıldı.

Başkan Sopacı;Genel Kurul sonrası oluşan yeni yönetime ve Çerkeş Dernekler Birliği Başkanı Erol Tepebaşı’na yeni dönemde başarılar diledi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

0  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com