Ajansdan Hibe Almaya Hak Kazandı


Tarih: 19-02-2018 10:56 Egitim Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 1435 Defa Görüntülendi

Ajansdan Hibe Almaya Hak Kazandı

Ahmet Mecbur Efendi Bilim Ve Sanat Merkezi janssdan hibe almaya hak kazandı
Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi İlimizde gerek bilim gerekse sanat alanında önemli başarılara imza atan bir kurum olarak dikkat çekmektedir.

 Genç ve dinamik kadrosu ve seçilmiş öğrenci grubuyla ilimizin ilk ve tek bilim sanat merkezi olarak varlığını sürdüren Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi, uluslararası alanda bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. İngilizce öğretmeni Elif Genç’in yürüttüğü “Özel Eğitimde Profesyonel Yaklaşımlar” adlı Avrupa Birliği projesi kapsamında Türkiye Ulusal Ajansından hibe almaya hak kazanan kurum, özel yetenekli öğrencilerin eğitimi konusunda yurt dışındaki uygulamaları incelemeyi hedefliyor. Bu bağlamda proje ekibi; İngiltere, Almanya, Hollanda ve Portekiz’e ziyaretler düzenleyip konu ile ilgili kurslara katılıp işbaşı gözlemlerde bulunacaktır.

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezinde görev yapan idareci ve öğretmenlerimizin tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com