Vali Aktaş Afrin’de Yaralanan Askerimizi Ziyaret Etti


Tarih: 17-02-2018 23:55 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1958 Defa Görüntülendi

Vali Aktaş Afrin’de Yaralanan Askerimizi Ziyaret Etti

Vali Hamdi Bilge Aktaş Afrin’de yaralanan Uzm. Çvş. Hakan Kayacı’yı ziyaret etti
Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Suriye’nin Afrin kentinde icra edilen Zeytin Dalı Harekâtı’nda, yakınına havan mermisi düşmesi sonucu yaralanan Uzman Çavuş Hakan KAYACI’yı ziyaret ederek, hem moral verdi hem de geçmiş olsun dileklerini iletti.

Garnizon Komutanı P. Alb. Oğuz ÇİÇEK ve İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat BOZKURT ile birlikte yaralı askeri ziyaret eden AKTAŞ, Uzman Çavuş KAYACI’ya geçmiş olsun dileklerini iletti. Önceki akşam Çankırı’da Polis Memuru olan kayınpederi Seyhan TÖREMİŞ’in evine getirilen Hakan KAYACI, Zeytin Dalı Harekâtında yaralandığı anları anlatarak, vatan için her zaman canını vermeye hazır olduğunu söyledi. Devletimizin her zaman yaralı Mehmetçiğin yanında olduğunu hatırlatan Vali AKTAŞ ise bu ülke ve millet için canını ortaya koyan Mehmetçiklere sahip çıkmanın birincil görevleri olduğunu ifade ederek, Uzman Çavuş Hakan KAYACI'ya ve tüm yaralı askerlerimize Allah'tan acil şifalar dileyerek ailelerine sabırlar diledi.

afrin-gazimiz-hakan-kayaci.JPG (800×533)

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com