İstanbul Tiyatrosu   Çankırı'ya Geliyor


Tarih: 16-02-2018 10:17 Genel Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1536 Defa Görüntülendi

İstanbul Tiyatrosu Çankırı'ya Geliyor

İstanbul Devlet Tiyatrosu Çankırı'ya Geliyor

İstanbul Devlet Tiyatrosu Tamamen Doluyuz Oyunu İle 22 Şubat’ta Çankırı da

İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından Becky Mode’nin yazdığı, Lale Eren Dalsar’ın çevirisini yaptığı ve Elif Erdal tarafından yönetilen, “Tamamen Doluyuz” adlı tek kişili oyun, Çankırı 100.Yıl Kültür Merkezinde sanatseverlerle buluşacak. Oyun, 22 Şubat Perşembe günü saat 20:00’de sahnelenecek. Oyunun biletleri 100.Yıl Kültür Merkezinden temin edilmektedir. Bilet Fiyatları 4,50 TL ve 7,50 TL’dir

Usta sanatçı Altan Erkekli’nin kendisini gibi oyuncu oğlu Efe Erkekli seyirci karşısına çıkıyor. Genç oyuncu İstanbul Devlet Tiyatrosu yapımı “Tamamen Doluyuz” adlı tek kişilik oyunda sahne alıyor. Oyun, sahne hayali kuranfakat şansı bir türlü dönmeyen konservatuvar mezunu Sam'in eğlenceli öyküsünü anlatıyor.

TEK KİŞİLİK AMA ÇOK KALABALIK

Oyuncu Efe Erkekli’nin ‘Sam’ karakterine can verdiği oyunda, müşteri, patron ve çalışma arkadaşlarını seslendiren sanatçı kadrosunda şu isimler yer alıyor; Bülent Şakrak, Mine Tugay, Celal Kadri Kınoğlu, Hasibe Eren, Engin Hepileri, İbrahim Selim, Begüm Akkaya, Doğan Akdoğan, Enis Arıkan, Murat Okay, Halim Ercan, Burcu Altın, Ahmet Uz, Ayça Varlıer, Serpil Göral, Gökhan Yıkılkan, Elif Küçükkoyuncu, Suat Gündoğdu, Şevket Çoruh, Dicle Alkan ve Tuna Kırlı.

OYUNUN KONUSU

İngiliz yazar Becky Mode’un doksanlı yıllarda kaleme aldığı ‘’Tamamen Doluyuz’’ (Fully Committed) adlı oyun; talihsiz bir oyuncu olan ve ek iş olarak Yukarı Manhattan’ın doğusunda ‘’gülünçlük derecesinde’’ son moda olan bir restoranda çalışmak zorunda kalan Sam Peliczowski’nin aşırı yoğun bir gününü anlatır.

Çalıştığı lüks restoranın köhne bodrum katında iki kişinin işini tek başına yapmaya çalışan Sam; yaklaşan yılbaşı tatilinin yoğun rezervasyonlarına yetişmek; hem patronlarını ve zengin müşterileri; hem de kendi ailesi ve yakın dostlarını memnun etmek zorundadır


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com