Vali Hamdi Bilge AktaşKUZKA, Valisi AKTAŞ Başkanlığında Toplandı


Tarih: 16-02-2018 01:01 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1097 Defa Görüntülendi

KUZKA, Valisi AKTAŞ Başkanlığında Toplandı

KUZKA Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Kastamonu’da Yapıldı
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Yönetim Kurulu, Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ’ın başkanlığında Kastamonu’da toplandı.

Kastamonu Valiliği Toplantı Salonu’ndaki Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Çankırı Valisi ve KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yaşar KARADENİZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Valisi Hasan İPEK, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Çankırı Belediye Başkanı İrfan DİNÇ, Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Mehmet KAYIKÇI, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi ŞEKER, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Şükrü GÜNDOĞDU, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk ARSLAN, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol DERİCİ ve Ajansımız Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ katıldı.

Ajans faaliyetleri, Batı Karedeniz Turizm ve İş Birliği Forumu’na katılım sağlanması, Güdümlü Proje Destekleri ve Mali Destek Programlarına ilişkin gündem maddelerinin yer alındığı yönetim kurulu toplantısında, ilk olarak Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ tarafından, Ajans faaliyetlerine ilişkin Yönetim Kurulu Üyelerine bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

Bilgilendirme sunumunun ardından Ajans yönetim kurulu üyeleri gündem maddelerinin görüşmelerine geçti. Basına kapalı gerçekleşen toplantı, gündemde yer alan maddelerinin ayrıntılı olarak ele alınması ve karara bağlanması ile sona erdi. 


Etiketler:

Vali Hamdi Bilge Aktaş

Vali Hamdi Bilge Aktaş 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com