Eldivan Modern Öğretmenevine Kavuştu


Tarih: 14-02-2018 07:30 Genel Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 910 Defa Görüntülendi


Eldivan Modern Öğretmenevine Kavuştu


Eldivan Modern Öğretmenevine Kavuştu


İlimiz Eldivan İlçesi Modern Öğretmenevine Kavuştu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Eldivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Kaan Küçük şunları söyledi: Eldivan Öğretmenevimiz, ilçemizde bulunan kamu görevlilerinin ve saygıdeğer halkımızın hizmetine girmiştir. İnşallah, misafirlerimiz mangal, piknik yapabilecek, çam ağaçlarının dibinde, orman havasıyla çayını yudumlayabilecek. Hatta bahçesinde kır düğünü yapabilecekler. Bizden desteğini esirgemeyen Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza, Çok değerli Belediye Meclisimize, İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer Öztürk'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Eksiklerimiz olacaktır, inşallah elbirliğiyle hepsini çözeceğiz. İlçemize sohbet edecek, vakit geçirecek, uygun fiyata konaklayacak nezih bir mekân kazandırmış olmanın mutluluğuyla emeği geçenlere çok teşekkür ediyor, herkesi bekliyoruz. Dedi.

Bizde il Divanı Eldivan ilçemize yeni öğretmenevinin hayırlı uğurlu olmasını dilerken emeği geçen ilgililere teşekkür ederiz. Umarız Üniversite öğrencilerinin de yoğun olduğu ilçemizde daha güzel sosyal alanlar hizmete girer.


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 12:28 - Çankırı haberleri