Şabanözü İlçe Muhtarlar Toplantısı Yapıldı.


Tarih: 14-02-2018 00:08 Sabanozu Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 889 Defa Görüntülendi


Şabanözü İlçe Muhtarlar Toplantısı Yapıldı.


Şabanözü İlçe Muhtarlar Toplantısı Vali Aktaş’ın Başkanlığında Yapıldı.


Şabanözü girişinde Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı, Kaymakam karşılarken Şabanözü’nün sevilen siması Metin de karşılamaya eşlik etti. Vali Aktaş, Metin’in karşılamasına duyarsız kalmadı. Metinin yanına giderek hatırını sordu. Hatta şakalaştı.

Çankırı Şabanözü ilçesinde Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen toplantıda mahalle ve köy muhtarları ile istişareler yapılarak, talepleri dinlendi.

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında yapılan toplantıya, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Şabanözü Kaymakam Vekili Mehmet Faruk KAZDAL, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanlığı Şube Müdürü J. Kdm. Yüzbaşı Ergin YILMAZ, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Serdar SOYDAŞ, İl ve İlçe daire amirleri, ilçe İl Genel Meclisi üyeleri, STK temsilcileri ile ilçeye bağlı mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantı Vali AKTAŞ’ın açılış konuşması ile başladı. “Zeytin Dalı Harekâtında şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bu yılın ilk toplantısını burada yapmış oluyoruz. Hepinize sevgi ve muhabbet ile selamlıyorum. Muhtarlarımız ve daire amirlerimizle istişare ederek, toplantıyı gerçekleştireceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

Toplantı çeşitli konuların görüşülmesinin ardından sona erdi.

Vali AKTAŞ toplantı bitiminden sonra aynı binada bulunan Şabanözü İlçe Müftülüğünü ziyaret etti.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:56 - Çankırı haberleri