Habib Akkaya Berat Etti


Tarih: 13-02-2018 13:36 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4325 Defa Görüntülendi


Habib Akkaya Berat Etti


Berat Eden Habib Akkaya Basın Açıklaması Yayınladı


KIYMETLİ  HEMŞEHRİLERİM
Hepinizin bildiği gibi 09 Eylül 2017 tarihinde Bylock kaydı ithamı ile göz altına alındım. 8 günlük gözaltı sürecinden sonra 16 Eylül 2017 tarihindeki mahkeme ile tutuklandım.111 gün tutuklu olarak Çankırı E tipi Ceza evinde gün tamamladım.
Allah’a Şükürler olsun ki bizler kaza ve kadere inanıyoruz. Bizi ayakta dimdik tutanda bu sarsılmaz inancımızdır. Hayır ve şerrin Allah’tan geldiğine inandığımız için gerisi teferruattır.
Demek ki bizim kader çizgimizde cezaevinde yatmak varmış. Burada yiyecek ekmek, içecek su, soluyacak hava, dolacak çile varmış. Ecdadımızın dediği gibi Medrese-i Yusufiye de geçecek günlerimiz varmış.
Elhamdülillah alnımızın akı ile bu imtihanı da tamamladığımı düşünüyorum.
Ayrıca; Bylock davası gerçeklerin aydınlığa çıkması neticesinde, hain FETÖ nün masum vatandaşlar üzerine uygulamış olduğu KUMPAS; Adli bilişim uzmanı Koray Peksayar, Tuncay Beşikçi, ve Av. Ali AKTAŞ beylerin özel gayretleri ile Devletimizin yetkili organ ve başarılı elemanları sayesinde deşifre edilerek çökertilmiştir.

Kıymetli Hemşehrilerim;
13.02.2018 tarihinde görülen  davamın neticesinde BERAAT'ime karar verildi. Rabbime sonsuz şükürler olsun.
Yaklaşık 11480 kişinin muhatap olduğu bu davanın aydınlanmasında emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Başından beri bizlerin masumiyetine inanan, VATAN sevgimizden şüphe etmeyen ve her daim yanımızda olan yardımlarını esirgemeyen;
Başta AİLEM olmak üzere tüm sevenlerime, sevdiklerime ve Avukatlarıma
Canı gönülden Teşekkür ediyorum.
ALLAH’IM hepinizden razı olsun.

Bu süreci en iyi yaşayan bilir. Benim Devlet büyüklerimizden bir isteğim var HAİN FETÖ örgütünün masum vatandaşlar üzerinde kurmuş olduğu tuzaklar neticesinde özgürlükleri elinden alınmış vatandaşımız var ise onlarında biran önce özgürlüklerinin verilmesini talep ediyorum.
Kötü günler geride kaldı güzel günlerde hep birlikte yaşamak dileğiyle sizleri ALLAH’a emanet ediyorum.

 HABİB AKKAYA


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:55 - Çankırı haberleri