Öğrencilerden Afrin Harekatına Destek


Tarih: 08-02-2018 21:11 Kurumlar Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1557 Defa Görüntülendi


Öğrencilerden Afrin Harekatına Destek


Okul Destek Projesindeki Çocuklardan Afrin’e Tam Destek


Okul Destek Projesinde pilot il seçilen Çankırı’da proje kapsamındaki çocuklar Afrin Harekatındaki askerlerimize moral ve destek vermeye devam ediyor.

Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde Sosyal Hizmet Merkezi tarafından proje kapsamındaki çocuklar arasında “Afrin Zeytindalı Harekatı ve Mehmetçik” temalı resim ve mektup yarışması düzenlenmiştir.

Mesire alanında çocuklar için düzenlenen kahvaltı sonrasında yarışmada derece alanlar açıklanmış ve hediyeleri takdim edilmiştir. Derece alamayan çocuklarımıza ise katılım belgesi ve teselli hediyesi verilmiştir. Çocukların hazırladıkları resim ve mektuplar ise Mehmetçiğimize moral olması için Afrin’e gönderilecektir.

Çocuklarımızın Afrin’deki Mehmetçik ve aziz Şehitlerimizin ruhu için okudukları Hatmi Şerifîn duası da kahvaltı sonrasında Kırkevler Camii İmamı tarafından yapılmış ve hep birlikte askerlerimiz için dua edildi.


 

 

 


Etiketler:

Öğrencilerden Afrin Harekatına Destek  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com