Şabanözü'de Servis ve Taksilere Belgeleri Verildi


Tarih: 08-02-2018 14:01 Sabanozu Haberleri Muhabir: Haber Merkezi  Bu haber: 852 Defa Görüntülendi


Şabanözü'de Servis ve Taksilere Belgeleri Verildi


Şabanözü'de Servis ve Taksi şoförlerine Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA tarafından araç güzergah ve çalışma ruhsatı vize belgeleri verildi.


 

Belediye Kanunu ve Şabanözü Belediyesi Toplu Taşıma Araçları ve Taksi - Dolmuş-Minibüs Çalışma Esaslarına Dair Yönetmeliği gereği ilçemiz sınırları içinde fabrika, öğrenci ve köylere yolcu taşıyan servis araçları ve taksicilere 08 Şubat 2018 tarihinde Başkan KARAKAYA tarafından belgeleri verildi. 

 

Başkan KARAKAYA tören sırasında yaptığı konuşmada " Yolcuların ve öğrencilerin can güvenliğinin onlara emanet olduğunu, her zaman Belediye olarak desteklerini devam ettireceklerini, kazasız, belasız yeni bir dönem dilediğini" belirtti.

 

Kanun ve Belediye yönetmeliğimiz çerçevesinde servis araçları ve taksilerin daha iyi bir hizmet verilmesi için hazırlanan 30 Adet A Sınıfı, 21 adet B Sınıfı, 5 Adet C Sınıfı olmak üzere toplamda 56 adet servis araç güzergah belgesi ve 6 adet taksiciler çalışma ruhsat vizesi toplu olarak araç sahiplerine verildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

Şabanözü'de Servis ve Taksilere Belgeleri Verildi  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri