Ilgaz’dan Askerlerimiz İçin Dualar Yükseldi


Tarih: 02-02-2018 17:35 Ilgaz Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1368 Defa Görüntülendi


Ilgaz’dan Askerlerimiz İçin Dualar Yükseldi


Çankırı Ilgaz’dan Askerlerimiz İçin Dualar Yükseldi


Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Suriye'nin Afrin bölgesindeki teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlattığı “Zeytin Dalı Harekâtı’nın” zaferle sonuçlanması, askerlerimizin kazasız belasız ailelerine kavuşması ve Şehit olan Kahraman Mehmetçiklerimiz için Ilgaz Belediyemiz, Ilgaz İlçe Müftülüğünce ortaklaşa düzenlenen “Dua Programı” gerçekleştirildi.

Cuma Namazından sonra halkımızın yoğun katılımlarıyla İlçemiz Cumhuriyet Parkında gerçekleştirilen programda Yasini Şerif ve Fetih Suresi okunarak Ordumuz için dualar edildi. Sayın Çayır törende yaptığı konuşmada “Toplumumuzun her katmanı kalbiyle, içten hissettiği duygularla Ordumuzun yanında yer almak ve muzafferiyeti için dua ettiğini biliyoruz. Bizler bu kutlu yolda şehitlerimizin olmasını temenni etmeyiz, ama ülkemiz için ödenecek bedellere Şahsımda dâhil olmak üzere beraber hazır olduğumuzu belirtmek ve bu hissi birlikte yaşamak onur verici bir gurur. Dua ettik, Allah askerimizi muhafaza etsin. Her daim Şanlı Türk Ordumuzun Yanındayız. Cenabı Allah Ordumuzu Muzaffer Eylesin. Birlik ve bütünlüğümüzü daim kılsın. Bu vesilelerle de Zeytin Dalı Harekâtında Şehit düşen evlatlarımıza Allah Rahmet Eylesin. Aziz Ailelerine Başsağlığı dilerim. Kahraman Gazilerimize ise Cenabı Allahtan Acil Şifalar Dilerim.  ” Dedi. Program katılımcılara helva ikramıyla son buldu.
Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:56 - Çankırı haberleri