Çankırı’da Galericilerin Şehir Dışına Taşınması


Tarih: 01-02-2018 20:28 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2231 Defa Görüntülendi


Çankırı’da Galericilerin Şehir Dışına Taşınması


Otomobil Ve Traktör Galericileri İle İstişare Toplantısı Düzenledi


Çankırı Belediyesi, Galericiler Sitesi Projesi’nin gerçekleştirileceği yer hakkında otomobil ve traktör galericileri ile istişare toplantısı düzenledi. Belediye Başkanı İrfan Dinç, ortak akıl ile karar vermek istediklerini belirterek galericilerin sorunlarını ve isteklerini dinledi. Dinç, Çankırı için önemli bir çalışmayı daha ortak akıl, istişare ve gerçeklik üzerinden ortaya koymak istediklerini ifade etti.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda galericilere proje ve mevcut alanlar ile ilgili görsel sunum yapıldı. Ortak akıl platformunun oluşturulması amacı ile Belediye Başkan Yardımcıları ve teknik ekibin de hazır bulunduğu toplantıda galericilerin sıkıntıları, istek ve çözüm önerileri dinlendi. Toplantının gündeminde Galericiler Sitesi’nin yapılması öngörülen alanlar, ihtiyaçlara uygunluk ve beklentileri karşılama açısından görüşüldü. Galericilerin şehir dışına taşınması için demokratik bir şekilde gerçekleştirilen görüşmeler, galericiler sitesinin alanının belirlenmesi yönünde devam edecek.


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:55 - Çankırı haberleri