Rektör Ayrancı Alpin Çorap Fabrikasında


Tarih: 31-01-2018 14:22 Genel Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1927 Defa Görüntülendi


Rektör Ayrancı Alpin Çorap Fabrikasında


Rektör Ayrancı Alpin Çorap Fabrikasında


Rektör Ayrancı Alpin Çorap Fabrikasında İncelemelerde Bulundu

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Alpin Çorap Fabrikasında incelemelerde bulundu.

İşletme Müdürü İlker Yaşır nezaretinde fabrikanın üretim tesislerini gezen ve incelemelerde bulunan Rektör Ayrancı, işçilerle sohbet etti.

İlker Yaşır’dan fabrika ile ilgili bilgi alan Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Kamu - Üniversite - Sanayi İşbirliği çerçevesinde üniversite olarak her zaman yatırımcının yanında olduklarını bilimsel ve nitelikli istihdam konusunda her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

Alpin Çorap İşletme Müdürü İlker Yaşır’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “bilim yuvası üniversitemizin biz yatırımcıların yanında olması ve destek vermesi çok memnun edici bir durum. Bunun için Sayın rektörümüzün şahsında üniversitemize bir kez daha teşekkür ediyoruz “ dedi.Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri