Şehit Ailesi, Vali ve Başkanı Ziyaret Ettiler


Tarih: 30-01-2018 22:46 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1485 Defa Görüntülendi


Şehit Ailesi, Vali ve Başkanı Ziyaret Ettiler


Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan'ın Ailesi , Vali ve Başkanı Ziyaret Ettiler


Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü güneyinde Giriziyaret Tepe bölgesinde PKK'ya yönelik icra edilen operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan'ın babası Abdurrahman KAPDAN, kardeşleri, aile mensupları ve Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksek TEKE’ Çankırı Validi Hamdi Bilge Aktaş’ı ve Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’i ziyaret ettiler.

Ziyaret için KAPDAN ailesine teşekkür eden Vali AKTAŞ, devletimizin şehitlerine ve emanetlerine her zaman sahip çıktığını ve çıkmaya devam edeceğini ifade etti. Şehidin babası Abdurrahman KAPDAN ise Vali AKTAŞ’a kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

Şehit ailesini kapıda karşılayan Başkan Dinç, “Vatanımız, bayrağımız ve istiklalimiz uğruna fedakârlığın en büyüğünü yapan kahramanlarımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Şehit ve gazilerimizin ülkemiz için yaptıkları fedakârlığın, ödedikleri bedelin büyüklüğünü ifade etmeye kelimeler yetmez. Şehitlik mertebesine ulaşmış evlatlarımızın emanetlerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Böylesine gözü pek evlatlar yetiştiren eli öpülesi analarımızdan, babalarımızdan Allah razı olsun. Şehit olan tüm kahramanlarımızın ruhları şad, mekânları cennet olsun.” ifadelerini kullandı. 

 

 


Etiketler:

Şehit Ailesi, Vali ve Başkanı Ziyaret Ettiler  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com