Seval Aktaş - Zeynep Perihan Dinçİstifa Etmek Zorunda Bırakılan Aktaş, Boş Durmuyor


Tarih: 29-01-2018 23:17 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4192 Defa Görüntülendi


İstifa Etmek Zorunda Bırakılan Aktaş, Boş Durmuyor


Çankırı’da İdarecilik Görevinden Ayılan Seval Aktaş , Mehmetçiğe Destek Kampanyası Düzenliyor.


Geçtiğimiz günlerde Çankırı İl Milli Eğitim müdür yardımcılığı görevinden istifa eden Seval Aktaş, farklı alanlarda çalışmaya başladı

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’ın eşi olmasından dolayı  müdür yardımcılığı görevi  ile alakalı uzun süre ulusal kamu oyununda yer alan Seval Aktaş, Kamuoyunu meşgul etmemek adına 15 yıldır yaptığı idarecilik görevini bırakmıştı. Aktaş  altı aydır  Çankırı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı yapıyordu.
 
Mesleğini çok sevdiğini söyleyen Seval Aktaş son olaylar sonrası istifa etmesisine rağmen, ulusalda olmasa da Çankırı’da gündem olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Çankırı'da  İl Engelliler Koordinasyonu kurulması için engellilerle ve yetkililerle toplantı yapmıştı.

Son olarak da Çankırı Kadın Sivil Toplum Kuruluşları yetkilileri ile üyeleri ve Belediye Toplum Merkezi kadın çalışma grubu ile bir araya geldi.

Seval Aktaş ve Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç'in eşi Zeynep Perihan Dinç Kahraman askerlerimiz için destek kampanyası düzemeyecekler.

Hanımların bir araya geldiği toplantıda Kahraman askerlerimiz için düzenlenecek olan destek kampanyasının detayları belirlendi. 

 

 


Etiketler:

Seval Aktaş - Zeynep Perihan Dinç

Seval Aktaş - Zeynep Perihan Dinç 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri