Milli BADMİNTON Sporcularımız Eskişehir Kampında


Tarih: 29-01-2018 13:51 Cankirispor Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 1374 Defa Görüntülendi


Milli BADMİNTON Sporcularımız Eskişehir Kampında


Milli BADMİNTON Sporcularımız Eskişehir Kampında


21-27 Ocak tarihleri arasında Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü  ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Kulübünün ortak  organize ettiği ve milli sporcuların ağırlıkta olduğu kampa 3 milli sporcumuz katıldı.
Temmuz 2018 de yapılacak olan İşitme Engelliler Badminton Avrupa Büyükler ve Gençler Şampiyonasına hazırlık amaçlı olan kampa 3 sporcumuz katılmıştır. Çalışmalar Eskişehir Anadolu Üniversitesi tesislerinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antreman ile kondisyon, ağırlık, çabukluk, top besleme, ve hazırlık maçları ile tamamlanmıştır.
Çankırı Karatekin Üniversite Spor Kulübü ve Milli Takım Antrenörü Murat ALTUN önümüzde Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası bulunmaktadır. Geçen sene 23. Deaf Yaz Olimpiyatlarında 2 sporcumuz milli takımda görev aldı. Bu sene Avrupa Büyükler ve Gençler Şampiyonasında bu 2 sporcunun yanında 4 sporcumuz daha görev almasını ve Avrupa Gençler Şampiyonasında madalya ve derece elde etmeyi hedeflediklerini, badminton çalışmalarını Çankırı Karatekin Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tesislerinde haftanın hemen hemen her günü yaptıklarını vurgulayan ALTUN, Üniversitemizi ve Çankırı’yı ulusal ve uluslararası platformda temsil etmek için çalıştıklarını, ortak kampa ev sahipliği yapan Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne, çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan bizlere her türlü desteği sunan Çankırı Karatekin Üniversitesi  Spor Şube Müdürümüz Salih ÖZKAN’a, Daire Başkanımız Recep BÜYÜKTOLU’ya ve Rektörümüz Prof. Dr. Hasan AYRANCI’ya teşekkürlerimi sunuyorum dedi.


Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar ve basketbol sahası


Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar
Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri