Çankırı’da Sevgi Evlerine Anne Şefkati


Tarih: 29-01-2018 11:32 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1861 Defa Görüntülendi


Çankırı’da Sevgi Evlerine Anne Şefkati


Çankırılı Kadınların Sevgi Evlerine Anne Şefkati


Çankırılı kadınlar, Korgun Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklara anne şefkatini götürdüler. Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi yetkilileri, üye ve kursiyerleri ile birlikte Korgun Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocukları ziyaret etti. Anneler, çocuklar ile güzel bir gün geçirdi.

Sevgi evlerine yine anne eli değdi. Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi kurslarına katılan kadınlar, çocuklar için bir araya geldi. Anneler, sevgileri ile yaptıkları yiyecekleri Sevgi Evlerinde kalan çocuklara ikram etti. Çocuklar ile tek tek ilgilenen anneler,  onlara eğlenceli bir gün yaşattı. Çocuklara karne hediyeleri de verildi. Belediye Başkanı İrfan Dinç, “Vatanımız, ismi gibi Anadolu. Analarımızın şefkatli yürekleri bu ülkenin çocuklarını da, ülkemizin yarınlarını da korumaya yeter.” ifadelerini kullandı.Etiketler:

Çankırı’da Sevgi Evlerine Anne Şefkati  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri