MHP şehit olan asker ve polisler için mevlidi Şerif okuttu


Tarih: 27-01-2018 20:04 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2158 Defa Görüntülendi


MHP şehit olan asker ve polisler için mevlidi Şerif okuttu


Milliyetçi Hareket Partisi MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı, şehit olan asker ve polisler için mevlidi Şerif okuttu.


MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı, Çankırı Sultan Süleyman ( Büyük Camii) Camii'nde vatanın bölünmez bütünlüğü, devletin bekası uğruna mücadele eden ve bu uğurda şehitlik mertebesine erişen asker ve polisler , Bitlis'de çığ düşmesi sonucu Şehit olan Hemşerimiz Uzman Çvş. Yüksel Kapdan ve  Afşin operasyonunda şahadete eren Piyade Asteğmen Üstçavuş Musa Özalkan, Piyade Üsteğmen Oğuz Kaan Usta ve Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı için Öğle namazı öncesi Mevlid-i Şerif okuttu.

MHP Çankırı Merkez ilçe Başkanı Bahadır AKBABA, düzenlenen Mevlid-i Şerif'te tüm şehitleri dualarla yad ettiklerini belirterek, mevlide katılan Tüm hemşerilerimize, MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya ve Şehidimiz Yüksel Kapdan'ın Ailesine  teşekkür etti.

AKBABA, daha öncede Afrin'de Mücadele eden Kahraman Askerlerimize destek amaçlı tüm hemşerilerimizi Ev ve iş yerlerine Türk Bayrağı asmaya davet ederek Kahraman Mehmetçiklerimize manevi olarak destek olmak istedik. bugün Kahraman mücadelesi sonucunda şehit olan bütün şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutarak şehitlerimizi yad ettiklerini söyledi.

  "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in ifade ettikleri gibi Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Merkez İlçe Teşkilatı olarak bizler de ihtiyaç duyulduğunda Mehmetçiklerimizle beraber vatanımızın, milletimizin bütünlüğü ve payidar kalması hususunda sonuna kadar mücadeleye hazırız. Bir kere daha tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun" dedi. 

 

 

 

 


Etiketler:

MHP şehit olan asker ve polisler için mevlidi Şerif okuttu  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com