Üniversite Halkbank İle Devam Dedi


Tarih: 26-01-2018 14:53 universite Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1825 Defa Görüntülendi


Üniversite Halkbank İle Devam Dedi


Üniversite Halkbank İle Devam DediÇankırı Karatekin Üniversitesi ve Halkbank Arasında Maaş Protokolü Anlaşması İmzalandı

Çankırı Karatekin Üniversitesi ve Halkbank Çankırı Şubesi arasında Üniversite İdari ve Akademik personelinin maaşlarının Halkbank Çankırı Şubesinden alınması için protokol imzalandı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı ve Halkbank Çankırı Şube Müdürü Ümit Kürşat Bolat tarafından imzalanan protokol gereği Üniversite personeli maaşlarını 15 Mart 2018 tarihinden başlayarak 3 yıl boyunca Halkbank Çankırı Şubesinden alacak.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı yaptığı açıklamada “ Üniversite personeline verilecek promosyon üzerinden yapılan ihale sonucu en iyi teklifi veren Halkbank’ın ihaleyi kazandığını, ihale için kurulan komisyonunda personellerini mağdur etmemek için tüm şartları zorladığını, alınan promosyon ücretinin ilimizde alınan en yüksek miktarlardan olduğunu ve tamamının personele dağıtılacağını  ” söyledi.

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri