Çankırı Vakfı - Haydar KarsavuranoğluÇankırı Vakfının Konuğu Haydar Karsavuranoğlu Oldu


Tarih: 25-01-2018 13:41 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1692 Defa Görüntülendi


Çankırı Vakfının Konuğu Haydar Karsavuranoğlu Oldu


Çankırı Vakfı Seminerleri Devam Ediyor. Ocak Ayı Seminer Konuğu Haydar Karsavuranoğlu Oldu


Her ay Çankırı Vakfı bünyesinde düzenlenen ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen seminerlerin  Aralık ayı konuğu “Terörle Mücadele ” konulu semineri ile hemşehrimiz P.M.Y.O. Müdürü, 1.Sınıf Emniyet Müdürü Haydar Karsavuranoğlu oldu. Üniversite öğrencilerinin gelişimine katkıda bulunacak semineri Cerrahpaşa’daki Vakıf binasında  gerçekleşti

Yönetim Kurulu Üyeleride öğrencileri yalnız bırakmadı Çankırı Vakfı II. Başkanı Alişan Danacı ve Çankırı Vakfı Yönetim Kurulu Üyemiz, Etem Akkoç, Bilal Abanik, Bekir Özdemir ve öğrenci velileri katıldılar.

P.M.Y.O. Müdürü, 1.Sınıf Emniyet Müdürü Haydar Karsavuranoğlu, hayata başlarken yaşadığı zorluk ve tecrübeleri ve Çankırılılardan vatan haini çıkmadığını ve karşılaşmadığını anlattı. İnsanları teröre iten en büyük sebebin barınma problemi olduğunu, örğütlerin bilhassa üniversite öğrencilerini tercih ettiğini maddi manevi destek sağlayarak öğrencileri kendilerine çektiklerini belirtti. Yoksul halka destek yardımıyla ve çeşitli bahanelerle öğrencileri yürüyüş, propaganda ve bildiri dağıtmaya davet ederek kendilerine çekmeye çalıştıklarından bahsetti. Ülkemiz jeopolitik konumundan dolayı kötü emeller barındıran ülkelerin hedefi olduğundan, ülke menfaati için bu kötü emelli güçlere karşı birlik ve beraberlik içinde olunması gerektiğini söyledi ve soru cevap şeklinde öğrencilerle tatlı bir sohbet eşliğinde devam etti. 

 

 

 

 


Etiketler:

Çankırı Vakfı - Haydar Karsavuranoğlu

Çankırı Vakfı - Haydar Karsavuranoğlu 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri