Çankırı EMITT Fuarına Katılıyor


Tarih: 24-01-2018 09:54 Genel Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1118 Defa Görüntülendi


Çankırı EMITT Fuarına Katılıyor


Çankırı EMITT Fuarına Katılıyor


Çankırı, 22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı' na (EMITT) Katılıyor

Çankırı Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü İstanbul’da düzenlenecek olan "22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı”na katılacak.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan 22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT, 25 – 28 Ocak 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. EMİTT’te  80’in üzerinde ülkeden 5.000 firma ve markayı bir araya gelmesi  hedefleniyor.

Turizm sektörüne ışık tutan EMITT, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB’in desteğiyle ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında düzenlenecek. Fuar, her yıl olduğu gibi bu yıl da renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Türkiye'nin yanı sıra değişik ülkelerin ve bölgelerin de turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelere, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuarda açılacak stantta  Çankırı’ya ait tarihi, kültürel ve doğal güzellikler ile yöresel el sanatlarımız görsel ve yazılı materyallerle tanıtılacak, standımıza gelen misafirlerimize yöresel yiyecek ve içeceklerimizden oluşan ikramlar sunulacak.Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 12:31 - Çankırı haberleri