Çankırı'nın  Selamlaşma Videosu


Tarih: 23-01-2018 16:00 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4515 Defa Görüntülendi


Çankırı'nın Selamlaşma Videosu


Çankırı’da Lise Öğrencileri İnsanlar arasında Selamı yaygınlaştırmak ve selamın önemini belirten Klibi hazırladılar


Çankırı Hacı Murad - ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi 10. Sınıf öğrencilerinden Ahmet Emir, Ahmet Yorgancı, Emir Barış Şahin, Bekir Metin ve Mert Yılmaz meslek dersleri öğretmeni Yüksel Arslan’ın koordinesi ile “selamlaşma” konulu bir video klip çekimi hazırladılar.
 
Son dönemlerde kaybolan sünnetlere dikkat çekme konusunda bir farkındalık oluşturmak ve Müslümanlar için selamlaşmanın önemini vurgulamak için hazırlanan video klibinde Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Milletvekilleri Hüseyin FİLİZ, M.Emin AKBAŞOĞLU, Belediye Başkanı İrfan DİNÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mürsel EROĞLU ve toplumun çok farklı kesimlerinden insanlarımız yer almakta. Konuyla ilgili bir açıklama yapan okul müdürü Mürsel EROĞLU “Öğrenciler kendi imkanları ile çok önemli bir sünnet olan selamlaşma konusuna dikkat çekmek için güzel bir çalışma gerçekleştirdiler bir video klip oluşturdular.

Öğrenciler kaybolan değerlerimiz üzerine göstermiş oldukları bu hassasiyet ve çalışma değerlerimiz adına mutluluk verici.
 
Video Görüntüleri

 

Etiketler:

Çankırı'nın Selamlaşma Videosu  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com