Çankırı Spor Şampiyonluta İddalı


Tarih: 22-01-2018 11:02 Cankirispor Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 2165 Defa Görüntülendi


Çankırı Spor Şampiyonluta İddalı


Çankırı Spor Şampiyonluk Yolunda İddiamız Devam Ediyor


Çankırı Amatör Liginde ikinci yarı maçları tüm hızıyla devam ediyor.
Şampiyonluk yarışında ilk üç sırada yer alan Kurşunlu Belediye Spor, Çankırı Spor ve Çerkeş Belediye Spor yarışı bırakmak istemiyor.

20-21 Ocak tarihlerinde oynanan maçlarda alınan sonuçlara göre kendi sahasında Ilgaz Sporu 4-0 yenen Kurşunlu Belediye Spor Çankırı Sporun kendi sahasında Çerkeş Belediye Sporla 0-0 berabere kalmasının ardından artık 2 puan farkla ligin lideri olarak yoluna devam ediyor.

Çankırı Spor, Çerkeş Belediye Spor ile Spor Toto Stadında karş karşıya geldi oynanan maçta gol sesi çıkmayınca bir puana razı olan Çankırı Spor namağlup ünvanını korudu ancak Kurşunlu Belediye sporla arasında iki puan fark oluştu.

Çankırı Spor Yöneticisi Hüseyin Soydaş maç hakkında şunları söyledi "Çankırı spor olarak Çerkeş Belediye Sporla oynadığımız maçta iki puan kaybettik ancak bu bizim yarıştan koptuğumuz anlamına gelmez. Biz yine şampiyonluğun en büyük adayıyız. Yolumuza kayıpsız olarak devam ediyoruz. Şimdi Kurşunlu Belediye Spor ile Kurşunlu da oynayacağımız maç bizim için çok önemli hale geldi.  O maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Çok şükür bunu yapacak güçte bir takıma sahibiz. Çankırı spor bu şehrin efsanesidir. Geri dönüşüde efsanelere yakışır şekilde olacaktır. Yeterki taraftarlarımız Çankırı halkı, Çankırı Sporuna sahip çıksın biz takım olarak gerek Başkanımız Sevda Karaali, gerekse sponsorlarımız ile var gücümüzle çalışıyoruz. Oynadığımız maçta Çerkeş Belediye Sporuda ayrıca kutlamak isitiyorum onlarda iyi bir oyun sergilediler şampiyonluk yarışında var olduklarını gösterdiler tebrik ediyor başarılar diliyorum." dedi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü, çim, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlar, gökyüzü, çim, ağaç ve açık hava

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:54 - Çankırı haberleri