Karne Öncesi Öğrendiklerini Sergilediler


Tarih: 20-01-2018 14:54 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1981 Defa Görüntülendi


Karne Öncesi Öğrendiklerini Sergilediler


Çankırı Vilayetleri Hizmet Birliği Anaokulu Öğrencileri Karne Öncesi Öğrendiklerini Sergilediler


Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kitap sevgisi ve kitap okuma alışkanlığını arttırma amacıyla başlatmış olduğu,  KİTAPLAR ÇEVRİMİÇİ PROJESİ’nin okul öncesi eğitimi ayağı olan,  Velilere Mektup, Okuma Ağacım, Kitap Kumbarası, Araştırıyorum Çünkü Merak Ediyorum, Bizim Kitabımız ve  İlk Kitabım Etkinliği 19.01.2018 tarihinde Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu’nda tüm velileri ve çocukların katılımı ile gerçekleştirildi.

Etkinlikde İLK KİTABIM VE BİZİM KİTABIMIZ SERGİSİ, sınıf öğretmenlerimizin rehberliğinde, çocuklarımızın katılımı ve ailelerimizin desteğiyle açıldı.

İLK KİTABIM etkinliği okul öncesi dönem çocuklarının okuma yazma bilmemeleri nedeniyle, kitap sevgisini tatmaları için, daha çok beş duyu organını aktifleştirecek şekilde aile katılımı etkinlikleriyle hazırlandı.

BİZİM KİTABIMIZ etkinliği okulumuzdaki tüm öğretmen arkadaşlarımızın emeğiyle işbirliği içerisinde çocuklarla birlikte özenle hazırlandı. Yağmur Oluşumu, Süt Oluşumu, Yumurta Oluşumu, Kurbağa Oluşumu, Meyve Oluşumu, Bal Oluşumu, Kelebeğin Oluşumu’nu okul öncesi dönem ve özel gereksinimi olan çocuklarımız düşünülerek beş duyu organına hitap edecek şekilde üç boyutlu olarak hazırlandı. Bu nedenle BİZİM KİTABIMIZIN İsmi BİR YOKMUŞ BİR VARMIŞ olarak konuldu.


 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

Karne Öncesi Öğrendiklerini Sergilediler  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri