Ali Ege’nin Karnesini Evinde  Milli Eğitim Müdürü Verdi


Tarih: 20-01-2018 00:46 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1966 Defa Görüntülendi


Ali Ege’nin Karnesini Evinde Milli Eğitim Müdürü Verdi


Ali Ege Deniz, karnesini Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürkün elinden aldı.


Hazım Dağlı İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Ali Ege DENİZ, okulda zorunlu eğitime devam edemediğinden evde eğitim hizmeti almaktadır. Güneş İlkokulu Sınıf Öğretmeni Nihat BAŞBUĞU, haftanın belirli günlerinde Ali Ege DENİZ’in evine giderek okuma yazma eğitimi vermektedir.

Milyonlarca öğrencinin karne aldığı günde Ali Ege DENİZ de karnesini İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK’ün elinden aldı. Ali Ege DENİZ’in evdeki karne törenine Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN, Hazım Dağlı İlkokulu Müdürü Nadir YILDIRIM, Müdür Yardımcısı Yücel MANİCİ ve Sınıf Öğretmeni Nihat BAŞBUĞU da katıldı.

Ali Ege DENİZ ve ailesinin bu anlamlı günde yaşadıkları heyecan ve mutluluk ziyaretçileri de çok duygulandırdı.

İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK: ‘Evde Eğitim hizmetinden 2017-2018 eğitim öğretim yılında 8 öğrenci, il merkezinde 4 öğrencimiz de ilçelerimiz de olmak üzere il genelinde toplam 12 öğrencimiz yararlanmaktadır. Karnelerin dağıtıldığı bu özel günde bizler de bu hizmetten faydalanan sevgili öğrencimiz Ali Ege DENİZ’i evinde ziyaret ederek karnesini vermek istedik. Evde eğitim hizmetinden faydalanan değerli öğrencilerimize başarılar diler, öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek veren ve destek olan tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize, çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi yaşanmasını temenni ediyorum.’ dedi.

Ali Ege DENİZ’in ailesi de evde eğitim hizmetinden çok memnun olduğunu, Ali Ege’nin öğretmeni ile çok iyi bir uyum sağladığını, kısa zamanda çok büyük bir ilerleme kaydettiğini belirterek böyle bir hizmetten dolayı tüm emeği geçenlere teşekkür etti. 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:57 - Çankırı haberleri