Çankırı’da Karne Sevincine Vekillerde Ortak Oldu


Tarih: 19-01-2018 19:48 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2349 Defa Görüntülendi


Çankırı’da Karne Sevincine Vekillerde Ortak Oldu


Çankırı’da Karne Töreni Mareşal Çakmak İlkokulu Ve Mehmetçik İlkokulunda Yapıldı


2017 - 2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl karne töreni Mareşal Çakmak İlkokulu ve Mehmetçik ilkokulunda yapıldı.

Mareşal Çakmak İlkokulundaki programa Çankırı Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, müdür yardımcısı, müfettişler, şube müdürleri, öğretmen ve velilerimiz katıldılar.

Mehmetçik ilkokulundaki programa milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz ile birlikte kurum yöneticilerimiz öğretmen ve velilerimiz katıldılar.

Çankırı'da bulunan okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerdeki toplam 28.762 öğrenci karne heyecanı yaşadı. Okul öncesi ve ilkokul birinci sınıftaki birçok öğrencimiz de ilk defa karneyle tanıştı.

Eğitim bir toplumu ayakta tutan en gerekli unsurlardan biridir. Öyle ki insanoğlu doğumuyla başlayan öğrenme serüvenini ömrünün sonuna kadar sürdürür. Hayatımızın her anı yeni bir şeyler öğrenerek ve kendi bilgi, birikim ve tecrübelerimizi gelecek nesillere aktararak geçer. Bu yüzdendir ki eğitimi hayatımızın en öncelikli ihtiyaçlarından biri haline getirmek hem kendimiz hem de ülkemiz için önemlidir.
Değerli öğretmenlerimiz, çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştirilmesinde en büyük emeği veren sizlersiniz. Sizlerin göstermiş olduğu bu gayret ve çabadan dolayı hepinize canı gönülden teşekkür ediyoruz.
Sevgili çocuklarımız ve gençlerimiz, bizim için ve ülkemizin geleceği için çok değerli olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bizler bu makamlardan ve görevlerden çekildiğimizde bu bayrağı siz değerli öğrencilerimiz devralacak ve daha ileriye taşıyacaksınız.
    
Bu öğretim dönemi boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınıza yürekten katılıyoruz.
Değerli öğretmenlerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimiz mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir tatil geçirmenizi temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

Çankırı’da Karne Sevincine Vekillerde Ortak Oldu  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com