0


Tarih: 26-03-2016 23:46 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 10814 Defa Görüntülendi


0


Fidanlık Keklik Üretim İstasyonu ve Kenbağı Tabiat Parkında İncel


Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci 26 Mart 2016 Cumartesi günü İlimiz Fidanlık Keklik Üretim İstasyonu ve Kenbağı Tabiat Parkında incelemelerde bulundu.

Bu incelemelere Vali Vahdettin Özcan, Milletvekilleri Hüseyin Filiz, M. Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı İrfan Dinç, DSİ 5. Bölge Müdürü Mahmut Dündar, Ankara Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 9. Bölge Müdürü Erdem Karaağaç, Meteoroloji 9. Bölge Müdürü Salih Koç, DSİ 6. Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Ersin Gökçe, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ayvaz Çal, DSİ 52. Şube Müdürü Serkan Kaman, Çankırı Orman İşletme Müdürü Raif Çopur, Çankırı Meteoroloji Müdürü Mesut Menteş, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Hasan Kozan ile ilgili daire amirleri katıldı.

Program dahilinde Orman Fidanlığında incelemelerde bulunulduktan sonra ormanda yarılı olarak bulunan ve tedavi edilen Şahin ile 50 adet Keklik doğaya salınarak, özgürlüğüne kavuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com