Çankırı DiyanetDiyanet İşleri Personeline Çevre Semineri


Tarih: 17-01-2018 14:37 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1205 Defa Görüntülendi


Diyanet İşleri Personeline Çevre Semineri


Çankırı Belediyesi, Diyanet İşleri Personeline Çevre Semineri verdi


Çankırı Belediyesi, öğrencilere yönelik düzenlediği çevre seminerlerinin kapsamını daha da genişleterek kamu kurum ve kuruluşlarda görev yapan personelleri de dâhil etti.   Çevre bilinci ve geri dönüşüm konulu seminer bu kez Diyanet İşleri Müdürlüğü personeline verildi.

Belediye Başkanı İrfan Dinç’in talimatı ile 2007 yılından beri Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı Çevre Mühendisleri eşliğinde okulların tüm kademelerindeki öğrencilere yönelik düzenlenen çevre seminerleri bu kez kamuda çalışan personellere verildi. Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen “Çevre Bilinci ve Geri Dönüşüm” konulu seminere Diyanet İşleri Müdürlüğü personeli katıldı. Belediyenin Çevre Mühendisi tarafından verilen seminerde hava ve su kirliliğinin yanı sıra katı atıkların ortaya çıkardığı kirlilik konuları ve önlemleri ele alındı. Belediyenin çevre ile ilgili çalışmalarının da anlatıldığı seminerde çevre bilinci oluşturmak amacı ile ciddi çalışmalar gerçekleştirildiği ifade edildi.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı merkezde devam edecek çevre seminerlerinin asıl amacının bilinçli bir toplum oluştururken gelecek nesillere de temiz bir çevre bırakmak olduğunu söyledi.


Çankırı diyanet

Etiketler:

Çankırı Diyanet

Çankırı Diyanet 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:54 - Çankırı haberleri