Abdulhalik Renda Mahallesi Hanımlar LokaliMinik Öğrenciler Kur’an-ı Kerim Okumaya Geçti


Tarih: 16-01-2018 15:26 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1767 Defa Görüntülendi


Minik Öğrenciler Kur’an-ı Kerim Okumaya Geçti


Çankırı Belediyesinin Değerler Eğitimi kapsamında çocuklar için açtığı Kur’an Kursunda Minik Öğrenciler Kur’an-ı Kerim Okumaya Geçti


Çankırı Belediyesinin Değerler Eğitimi kapsamında 4–6 yaş aralığındaki çocuklar için açtığı Kur’an Kursu meyvelerini vermeye başladı. Abdulhalik Renda Mahallesi Hanımlar Lokalinde düzenlenen kursa katılan 35 minik öğrenci Kura’n-ı Kerim  okumaya geçti.

Kur’an okumak için öncelikle Elifbayı öğrenen minikler, azimli çalışmaları sonucunda  Kur’an-ı Kerim okumaya geçti. Büyük başarı gösteren öğrenciler için, Belediye Başkanı İrfan Dinç’in talimatı doğrultusunda, velileri ile birlikte etkinlik düzenlendi. Öğrencileri başarılarını destekleme yönünde teşvik etmek amacı ile düzenlenen etkinlik, hem miniklerin hem de ailelerinin yüzünü güldürdü.  Çocuklar, kendileri için düzenlenen etkinlikte bol bol eğlendi. Çocukların Kur’an ve sünnetleri öğrenmek için çok hevesli olduklarını belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç, çocukların ahlaklı, erdemli ve adil bireyler olarak yetiştirilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Dinç, gelecek nesillere güzel bir dünyayı miras bırakmanın ancak onları iyi yetiştirmekle mümkün olabileceğini sözlerine ekledi.  

 

 

 


Etiketler:

Abdulhalik Renda Mahallesi Hanımlar Lokali

Abdulhalik Renda Mahallesi Hanımlar Lokali 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri