0


Tarih: 26-03-2016 22:29 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 7936 Defa Görüntülendi


0


Bakanlık Birimleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı


Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci’nin Başkanlığında Orman ve Su İşleri Bakanlığının, Bakanlık Birimleri ile Değerlendirme Toplantısı 26 Mart 2016 Cumartesi günü Koç Otelde gerçekleştirildi.

Bu Toplantıya Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Vali Vahdettin Özcan, Milletvekilleri Hüseyin Filiz, M. Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Ilgaz Kaymakamı Muhammet Gürbüz, DSİ 5. Bölge Müdürü Mahmut Dündar, Ankara Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 9. Bölge Müdürü Erdem Karaağaç, Meteoroloji 9. Bölge Müdürü Salih Koç, DSİ 6. Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Ersin Gökçe, İlçe Belediye Başkanları ile ilgili daire amirleri katıldı.

Bu toplantıda Bölge Müdürleri sıra ile slayt eşliğinde bugüne kadar ilimizde yapılan ve bundan sonra yapılması planlanan işler hakkında ayrıntılı bilgi verdiler. Her sunum sonrasında soru cevap şeklinde koordine edilmesi ve yapılması planlanan projeler hakkında karşılıklı görüşmeler yapıldı. Çankırı’da yapımına devam edilen ve bundan sonra yapılacak olan yatırımların ivedilikle takip edilerek, sonuçlandırılması hususunda Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci Bölge Müdürleri ile Şube Müdürlerine talimat verdi.

 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com