Gazeteciler ile Rehabilitasyon Merkezinde Buluştu


Tarih: 13-01-2018 00:50 Kurumlar Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1715 Defa Görüntülendi

Gazeteciler ile Rehabilitasyon Merkezinde Buluştu

Gazeteciler ile Rehabilitasyon Merkezinde Buluştu

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, Çankırı’da faaliyet gösteren basın mensupları ile buluştu. Buluşma 12 Ocak 2018 Cuma günü Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde gerçekleştirildi. 

İl Müdürlüğünün çalışma alanlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Müdürü Yıldırım, basın mensuplarının tüm kamu kurum ve kuruluşlarına olduğu gibi İl Müdürlüğüne de verdikleri destek için teşekkür ederek, 2018 yılı için bu kolektif çalışmanın devamlılığı konusunda temennilerde bulundu.

 İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladıktan sonra katılımlarından dolayı teşekkür etti ve  “İnanıyorum ki, gazetecilerimiz sahip oldukları bu sorumluluk ile ilimizin ve ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için, olumlu rol üstlenmeye devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Programda, basın mensupları ile birlikte Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü sakinleri ziyaret edildi. Kurum Müdürü tarafından kurumun işleyişi ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan çocuklara yönelik yapılan faaliyetler hakkında bilgi verildi. Daha sonra Engelli çocuklarımızın hazırlamış olduğu el işi hediyeler, kendilerini yalnız bırakmayan ve onlara karşı gösterdiği duyarlılığı hiç eksiltmeyen basın mensuplarına takdim edildi.

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com