muammer öztürkKudüs Temalı Şiir Dinletisi Yapıldı


Tarih: 12-01-2018 13:46 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1332 Defa Görüntülendi

Kudüs Temalı Şiir Dinletisi Yapıldı

Fatih Sultan Mehmet Çankırı Anadolu İmam Hatip Lisesi Kudüs konulu şiir dinletisi gerçekleştirdi
Fatih Sultan Mehmet Anadolu Çankırı İmam Hatip Lisesi “Kudüs” konulu şiir dinletisi gerçekleştirdi. İslam âleminin kanayan yarası olan Kudüs ve Mescid-i Aksa şiirlerle anlatıldı.

Şiir dinletisine Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Şube Müdürü Oğuz CESUR, Maarif Müfettişleri Başkanı Hilmi ERZURUMLU, Ak Parti Çankır Merkez İlçe Başkanı Mustafa POTUKOĞLU başta olmak üzere okul ve kurum müdürleri ile çeşitli STK temsilcileri ve öğrenciler katıldı.  Öğrencilerin göstermiş olduğu performans göz doldururken okunan şiirler dinleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Programda Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri beraber sahneye çıkıp şiirlerini sunucu ve isim kullanmadan sadece KUDÜS VE MESCİD-İ AKSA’YI ön plana çıkaran şiirlerini sundular. Tüm okul öğrenci, öğretmen, okul çalışanları ve çok sayıda misafiri ağırlayan program formatıyla büyük beğeni topladı. Program sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK öğrencilere yönelik kısa bir konuşma yaptı.
Konuklar şiir dinletisi sonrası Kudüs görsellerinin sunulduğu sergiyi gezip, “Kudüs anı defterine” duygu ve düşüncelerini not ettiler.
Programın hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz. 

 

 

 

 

 


Etiketler:

muammer öztürk

muammer öztürk 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com